Bachovy esence

Bachovy esence jsou výtažky z 38. nejedovatých rostlin, které pomáhají vyrovnat emoce a pocity a nastolit rovnováhu v každodenním životě. Pocity jako strach, úzkost, nejistota, osamělost, přecitlivělost, výbušnost, sklíčenost, apatie atd., mohou být minulostí. Doporučuji je ze své vlastní zkušenosti a i když jsem k nim byla na začátku skeptická, nyní je považuji za přírodní zázrak. Velmi mi pomohly a proto jsem se o ně začala zajímat a vzdělávat se v jejich určování a kombinování. Absolvovala jsem originální kurz certifikovaný Bachovým centem se sídlem ve Velké Británii (BIEP -Bach International Education Programme) 

680,- Kč - 1/2 hodinovou telefonickou konzultaci a lahvičku esencí na míru + poštovné (pokud budu posílat). Osobní vyzvednutí možné v Jihlavě nebo ve Žďáru nad Sázavou.

Máte zájem o konzultaci kontaktujte mě telefonicky tel: 604 969 236, nebo přes formulář → Kontakt

Jak se esence vybírají?

V jedné lahvičce může být maximálně 7 esencí a vždy se vybírají na míru konkrétnímu člověku!  Fungují totiž pouze tehdy, pokud je dobře určená emoce, se kterou chceme pracovat. Například je rozdílná esence, pokud máme strach o své blízké, z něčeho nekonkrétního, nebo třeba strach mluvit se svým nadřízeným. Pokud někde narazíte na "předmíchané" lahvičky nazvané třeba "Stres" "Snadné učení" "Energie" atd. - nemůže být jejich účinnost nikdy stejná, jako u individuální kombinace. Bachových esencí je 36 - to je více jak cca 8 milionů kombinací.

Jak se esence užívají?

Bachovi esence se většinou kapou rovnou do úst, ale je možné je nakapat i do pití, nebo na lžičku. Užívají se čtyřikrát denně - vždy čtyři kapky - toto užívání je pro účinnost naprosto klíčové! Rozestup mezi dávkami musí být minimálně 1 hodina, nemusí se však brát v pravidelných časech. Jedna lahvička tak vydrží cca čtyři týdny. 

Za jak dlouho poznám změny?
Záleží na typu problému. Pokud je stav akutní, objevil se před krátkou dobou, mohou být změny velmi rychle. Pokud se jedná o dlouhodobý problém, trvá změna většinou déle. U některých klientů je to týden u jiných měsíc i déle. Po odbourání některých pocitů se mohou objevit jiné. Například po odbourání strachu nebo úzkosti, můžete mít potřebu posílit sebevědomí apd. Pokud se emoce změní konzultuje se a určuje jiná kombinace. V opačném případě se složení opakuje, dokud klient není spokojen.

Pokud hledáte rychlá řešení - "zázraky přes noc" - doporučuji hledat jinde.

Kdo může užívat Bachovi esence? 
Téměř každý. Bachovi esence nemají vedlejší účinky, tak jak je vnímáme u léků. Mohou je brát miminka, děti, dospělý i lidé ve vysokém věku. Ženy těhotné i kojící. Nelze se jimi předávkovat.  Můžete je brát i v kombinaci s léky. Pokud se chcete ujistit, můžete se poradit se svým lékařem.  POZOR je třeba dávat pouze u lidí léčících se z alkoholismu, protože užívací lahvička obsahuje alkohol i když pouze velmi malé množství.
Je také vhodné Bachovy esence kombinovat s koučinkem, terapií atd. pokud je to třeba. 
Bachovy esence nejsou léky a není je možné jimi nahrazovat. S každým zdravotním problémem se nejdříve obraťte na svého lékaře.

Historie: 
Bachovu terapii vyvinul na začátku 20. století anglický lékař (původně chirurg, bakteriolog a homeopat) doktor Edward Bach. Objevil rostliny jejichž esence pomáhají psychice. Věřil, že psychická vyrovnanost má vliv i na léčení fyzických onemocnění.  

Máte zájem o konzultaci kontaktujte mě telefonicky tel: 604 969 236, nebo přes formulářKontakt

Více ve videu →