Dobrý den,
vítám Vás na mých stránkách. Jmenuji se Dita Zbořilová a jsem certifikovaná koučka osobního rozvoje. 

Věřím, že život ani lidé nejsou dokonalí. Každý má své přednosti i chyby. Každý má své radosti a starosti, problémy, které musí řešit. Někdo to zvládá líp a někdo hůř. Každého občas něco bolí, někdy je silný a někdy slabý. Každý má svoji cestu a pokud opravdu chce, jeho život může být lepší a dávat smysl.

Věřím, že když se člověk rozhodne nesvalovat vinu na ostatní, vystoupí z role oběti, tak se stane tvůrcem svého života a může změnou sebe sama změnit i svět kolem sebe a tím svůj život udělat lepší. 

Věřím, že to, na co zaměřujeme svoji pozornost, ve svém životě posilujeme. Proto je tak důležité pozitivní myšlení. Věřím, že je lepší, když je sklenice poloplná, než poloprázdná.

Věřím, že právě díky svým životním zkušenostem se umím nacítit na klienta. Vyslechnout ho a pochopit jakoukoli životní situaci, a pak s ním hledat to nejlepší řešení, jeho cestu. Nikoho nehodnotím, ani nesoudím!

Věřím, že když lidé pečují o své tělo, chodí na masáže, cvičí, starají se o svůj vzhled, tak by se také měli starat o svoji mysl, city, duši... Protože to, jaký člověk je, nebo jak působí na ostatní, není jen o fyzické kondici a vzhledu, ale také o vnitřní síle a o tom, co člověk vyzařuje.

Věřím, že za nikoho nemůžu udělat práci v jeho vnitřním světě, ale mohu pomoci tomu, kdo tu práci udělat pro sebe chce. 

Díky koučinku jsem našla odpovědi na to, co chci a jaké jsou mé priority. Mohu se posouvat vpřed. Můj současný život není bezchybný, ale vystoupila jsem z role oběti a věřím, že vše může být přesně takové, jaké si to udělám!