Reference 

S pokorou a vděčností sdílím zpětnou vazbu od svých klientů. 

Koučink, který jsem s Ditou absolvovala, byl to, co jsem hledala. Absolvovala jsem i jiné terapie. Ale tady jsem za pomoci Dity zvládla dělat kroky v před a osobnostně se zlepšovala. Dita je velký profesionál, zároveň je i velmi citlivá a empatická. Pomohla mi o sobě přemýšlet a najít kdo jsem. Našla jsem na spoustu věcí jiný pohled a zlepšila své sebevědomí a sebedůvěru.
Díky koučinku jsem schopna efektivně zvládat pozici vedoucí zdravotní sestry, ale i svůj soukromý život.

Já prostě díky Ditě "rostu" a uvědomuji si, že i já jsem dobrá.

Helena, zdravotní sestra

Projít koučováním s Ditou pro mne byl velmi příjemný zážitek. S velkou profesionalitou a zároveň empatií, laskavostí a podporou mi pomohla v sobě najít odpovědi, které mě vyvedly z bolesti a smutku z mého ne-funkčního vztahu s matkou. Lehce a přirozeně mi pomohla překlopit mé vnímání problému, smutku a bolesti do módu možností a nalezení polohy, ve které jsem schopná fungovat a zaměřovat se na svůj vlastní život a projekty, bez pocitu viny a výčitek, že nejsem "dostatečně hodná a obětavá dcera" 😊

D.D.


Dita mi pomohla znovu objevovat mou vnitřní sílu a spokojenost. Díky rozhovorům jsem si uvědomil co vlastně chci, jaké mám osobní kvality a v situacích jsou spousty možností...

Je to příjemný člověk a má v zásobě spoustu otázek, které jsem si nikdy nepoložil a které mě vedly k zamyšlení. 

Ondřej, programátor

Dita je skvělá koučka, Měla jsem ji možnost potkat osobně a koučink jsem absolvovala on-line. Bylo to báječné. Je velmi empatická a jako koučka umí jít do podstaty cíle. I on-line se dokázala skvěle napojit a spolupráce tak byla krásná a přínosná. 

Vážím si jí i jako ženy, je to velmi silná osobnost. Z celého srdce doporučuji. Koučink si opravdu užijete.👍👍👍

Markéta, obchodní manažerka

Děkuji Ditě za jemný a zároveň silný  koučink, během kterého mi velmi přesně mířenými otázkami pomohla otevřít mou mysl, ujasnit si své cíle a posunout mě tak tak blíže k jejich dosažení. 

Velice oceňuji, že nad nimi stále drží "svou ochrannou ruku" tím, že je se mnou stále v kontaktu a zajímá se o mé pokroky.

Marie, učitelka SŠ