6 měsíční program RESTART 

- nový život můžete začít, až když změníte ten starý

Cítíte se někdy takhle?

Pokud odpovíte alespoň 3x ANO, je tento program právě pro vás!

Nemáte život, jaký si přejete? Ráno se vám nechce z postele? Netěšíte se z nového dne? Jste bez nálady? Přežívat pro vás plátí víc, než užívat? Málo se smějete? Zaměstnání je pro vás spíš nutné zlo? Máte pocit, jako by váš život byl nedostatečný a cítíte, že si zasloužíte víc? Cítíte nespokojenost sami se sebou a sebevědomí hledáte jen těžko? Někdy možná závidíte lidem okolo sebe, nebo na sociálních sítích? Nemáte v pořádku vztahy, ať už partnerské, rodinné, s přáteli, nebo kolegy? Neumíte komunikovat, nebo bránit svoje hranice? Necítíte podporu okolí? Vidíte okolo sebe spíš to špatné? Najít odvahu je pro vás téměř nemožné? Marně se pokoušíte o změnu?


Od Restartu nečekejte žádný univerzální návod, který by měl fungovat na stovky lidí. Tohle bude individuální, přesně podle vašich potřeb a půjdeme do hloubky! Témata jsou daná, ale přizpůsobíme je přesně vám na míru, abyste dosáhli toho, co chcete! Budu vaším průvodcem. Nebudete jako kniha, nebo e-book, který si přečtete, ale vy vlastně nevíte, co dál. Budete mít moji podporu i mimo naše setkání. Nebude to dřina, bude to zábava.

Okolí se bude pozastavovat nad vaší změnou

Už v průběhu ucítíte větší sebevědomí a kontrolu nad svým životem. Budete mít víc radosti a více se usmívat. Na konci se vaše okolí bude pozastavovat nad vaší změnou. Budete umět komunikovat s okolím a vaše vztahy doma i v práci budou mnohem pohodovější. Ráno budete vstávat s lehkostí a těšit se na to, co vás čeká, budete si dělat další plány. Pocit spokojenosti se sebou samými, bude mnohem větší. Budete si více užívat a těšit se na další dny...

Ptáte se, jak je možné toho dosáhnout? Existuje spousta návodů. Většina lidí je slyší, nebo čte, ale neumí je používat - zařadit do běžného života a tak se točí ve spirále neúspěchu.

 "Kouzlo" je v tom, že přesně vyspecifikujeme co chcete. Pomohu vám stanovit si přesný cíl a postupně se k němu budeme přibližovat. Povedu vás krok za krokem změnami. Budu se radovat z vašich úspěchů a podporovat vás, když budete mít horší dny.

"Kdyby mi to někdo vyprávěl, nevěřila bych..."

Zprávy od klientek, které už programem procházejí:


14.900,- Kč -  je to hodně nebo málo za pozitivní životní změnu?

Zaujala vás nabídka a chcete, abych vás kontaktovala? Vyplňte formulář, ozvu se do dvou pracovních dnů.          

Chcete ještě víc informací tak čtěte dál↓


Co v rámci programu získáte? 

Úvodní setkání zdarma - nic neriskujete. Popovídáme si, řeknete mně, co vás trápí. Povím vám víc o programu, zodpovím vaše otázky a pak se teprve rozhodnete, zda chcete do programu vstoupit.

7 témat - 7 koučinkových sezení (90minut) v rozestupech 14 dnů - 1 měsíc (dle dohody)   Více rozvedená témata, naleznete níže.↓

1/2 roční spolupráci s mojí plnou podporou - budeme v kontaktu i mezi setkáními. Zprávy, emaily atd. Vaši cestu budu podporovat drobnými návody, dotazníky, kreativními technikami, které vás budou rychleji posouvat vpřed a ukotvovat vaši změnu natrvalo do vašeho života. Budete se na mě moci obrátit, když budete potřebovat.

Platba ve třech splátkách - uvědomuji si, že vydat celou částku může být pro někoho těžké, a proto nabízím možnost rozdělení platby.

Záruka vrácení peněz -  pokud někdo bude spolupracovat, plnit dohodnuté úkoly a přesto bude mít na konci programu pocit, že se jeho život nezměnil k lepšímu, vrátím mu peníze.

Bonusy:

Bachovy esence na míru - Někdy těžko zvládáme emoce. Bachovy esence pomáhají se zvládáním strachu, úzkosti, kritičnosti vůči sobě nebo ostatním atd. Proto je jejich užívání v rámci programu užitečné. 

Další překvapení a dárky během celého programu.

Jste rozhodnutí? Kontaktujte mě a domluvíme si úvodní setkání - tel: 604 969 236, email: info@tvojemoznosti.cz, kontaktní formulář 


Témata podrobně

0/ Úvodní setkání zdarma (40minut) - na tomto setkání se seznámíme. Popovídáme si. Řeknete mně jakou změnu a z jakého důvodu chcete. Popíšu vám, jak bude program probíhat a jestli je pro vás vhodný. Zodpovím vaše otázky a vy se poté budete moci rozhodnout.

1/ Záměr - velmi důležitá část. Setkání věnujeme přesnému specifikování vašeho záměru. Co je to, co ve svém životě chcete? Velmi konkrétně se budeme věnovat tomu, co pro vás spokojený život znamená. Jaké jsou vaše možnosti právě v této chvíli. Stanovíme si první techniky, které začnete používat, aby se váš život stával den ode dne lepší a lepší. Po tomto setkání už budeme v pravidelném kontaktu a před dalším setkáním už uvidíte změny a začnete měnit pohled na to, co je, nebo není možné. Začnou se dít malé zázraky.

2/ Očista - v této části se zbavíte všeho, co už nepotřebujete. Podle psychologie, ale například i feng-shui, si je třeba nejprve udělat pořádek, "vyvětrat tam, kde je zatuchlo", aby člověk mohl přijímat nové věci do svého života. Proto se budeme, samozřejmě, vše dle vašich hranic a potřeb, zbavovat: Vnitřně - starých, špatných vzorců a přesvědčení o sobě, nebo o okolí. Lidí nebo činností, které z vás vysávají energii, ale také věcí na hmotné úrovni, které zabírají prostor. 

3/ Sebevědomí - sebevědomí, sebedůvěra a sebehodnota jsou jednou z nejdůležitějších věcí v životě každého. Když máme sebevědomí, umíme si nastavit hranice, lépe nám fungují vztahy, jsme schopni uvědomovat si, co od života chceme a naopak. Při tomto setkání se zaměříme na vaše silné a slabší stránky. Naučíte se ty dobré posilovat a horší potlačovat. Pomůže vám k tomu spousta technik, které vám dám k dispozici.

4/ Komunikace - je základní dovedností, kterou potřebujete, aby jste mohli prosazovat svoje zájmy, hájit svoje hranice a to jak v soukromí, tak v pracovním životě. Komunikace je důležitá ve všech mezilidských vztazích, ať už s vaším partnerem, v práci nebo s paní na poště :). Zjistíte svůj vlastní styl komunikace, kde je možné ho zlepšit a budete tyto dovednosti moci ihned používat.

5/ Vztahy - jsou jednou z nejdůležitějších součástí lidského života. Je téměř nemožné fungovat bez nich. Jak je budovat, napravit, zlepšovat? To vše je součástí této fáze, která s lehkostí naváže na předchozí části.

6/ Fyzické tělo - aby člověk mohl dobře fungovat, plnit si své sny a cítit se dobře, potřebuje udržovat, pěstovat, chránit i hýčkat svoje fyzické tělo. Zdraví, fyzická kondice, ale i vzhled jsou důležitou součástí změny. Sami si určíte, co chcete změnit a společně na tom budeme pracovat.

7/ Budoucnost - tímto programem nic nekončí, ale teprve začíná. Teď už se vaše okolí bude divit, jakou změnou jste prošli. Budete se cítit mnohem spokojenější, ale co chcete dál? Jaké budou teď vaše plány? Jak využijete svoje nově nabité sebevědomí, komunikační schopnosti atd.? To budou otázky, na které si budeme odpovídat. Vyhodnotíme naši spolupráci a společně nastavíme vaše plány do budoucna.

Mezi všemi setkáními budeme v kontaktu. Vše se bude odvíjet od vašeho tempa a možností. Různými technikami budu posilovat vaše odhodlání a kreativitu, aby váš posun byl co nejefektivnější.